نانو ایزوله سفید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جایگزین قوی مواد سنتی (ایزوگام و قیرگونی) درجه یک صادراتی با فناوری نوین محصولی از نانوپوش

نانوعایق سفید ، پوشش سرد و تک جزئی بوده که با خواص برتر جایگزین بسیار مناسب برای عایق های سنتی مانند قیر گونی و ایزوگام می باشد. این عایق قابلیت پرکردن ترک های سطحی را داشته و با چسبندگی مناسب به سطوح و خواص آب بندی و انعطاف عالی ، مانع از نشت و نفوذ رطوبت به سطوح گردیده و عمر ساختمان را افزایش می دهد.

موارد مصرف

ایزولاسیون بام منازل مسکونی ، مدارس ، اماکن عمومی و دیوار ها / ایزولاسیون سقف های صنعتی ، کارخانه ها ، شیروانی و انبار کالا / ایرولاسیون سردخانه ها، کانکس ها ، محفظه های کولر / ایزولاسیون یکپارچه بر روی سطوح گنبدی و شیب دار / محافظت از عایق های قیری به کار رفته شده / ایزولاسیون سرویس های بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و استخر

طریقه مصرف

  1. محصول نانو چسب عایق NPS 200 را با قلمو یا اسپری به عنوان پرایمر جهت افزایش چسبندگی اجرا می کنیم که هر 4 لیتر را در 20 متر مربع به عنوان پرایمر استفاده می کنیم.
  2. سپس از نانو ایزوله سفید به وسیله ی کاردک یا قلمو بر روی کل سطح اجرا می کنیم که هر 1 الی 1.5 کیلوگرم محصول را در 1 متر مربع استفاد خواهیم کرد. شاید 1 تا 1.5 کیلوگرم محصول در یک دست اجرا نشود ، بنابراین چند بار اعمال می کنیم تا حتما مقدار مورد نظر استفاده شود.
  3. به محصول نانو ایزوله سفید با اضافه نمودن مقداری مادر رنگ اکریلیک رنگ آن را به صورت دلخواه دربیاورید.

انبارداری و نوع بسته بندی

شرایط حفظ و نگهداری: در دمای 5 تا 35 درجه ی سانتیگراد قابل نگهداری می باشد. در سطل های 4 لیتری و در کارتن های 6 عددی و سطل های 20 لیتری موجود می باشد.

nps200_1.jpg
nps200_2.jpg
nps200_3.jpg

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

محصولات ما (نانوپوش)

اطلاعات تماس


تهران - خ آیت الله کاشانی - خ پیامبر - خ نادری پلاک 5
مدیریت اجرایی ( یاقوتی ): 09127654616

طراحي و سئو وب سايت با توسط Razhur.com

Search