نکات مهم در مورد رنگ استخر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعاتی در مورد رنگ استخری

رنگ استخری: برخی از فروشندگان این رنگ ادعا می کنند که بهترین رنگ استخری را به شما ارائه می دهند و شما را گمراه نموده و بدون اینکه از دیتیل فنی سیمانکاری و ساخت استخر اطلاع داشته باشند فقط جنبه سود فروش رنگ را در نظر میگیرند. هر استخر با توجه به نحوه ساخت، روش عایق کاری منحصر به فرد خود را دارا می باشد. به عنوان مثال استخر هایی که با سیمان سفید نرمه کاری انجام شده اند رنگ اپوکسی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود یا برای استخر هائی که با بتن ساخته می شود عملا رنگ آکریلیکی مناسب نخواهد بود . پس بنابراین باید در نحوه عایق کاری و روش ساخت استخر در نظر گرفت که متعاقبا چه رنگی مناسب رنگ استخر می باشد .

رنگ استخری معمولا

حاوی پلیمرهای بسیار مقاوم و رزین آب بندی می باشد که باید با متریال زیرکار همخوانی داشته و بر یک پایه باشند . پیگمنت های موجود در رنگ استخری فقط وظیفه رنگ دادن به پلیمر و رزین را دارند و عملا هیچ تفاوتی در کیفیت و روش رنگ آمیزی استخر بوجود نمی آورند . باید در نظر داشت شرایط اقلیمی و اندازه حجم آب استخر و ارتفاع و طول و عرض استخر در انتخاب رنگ استخری بسیار مهم هستند .

رنگ استخری آکریلیکی

در استخر هایی که ارتفاع زاد دارند نباید مورد استفاده قرار گیرند همچنین رنگ اپوکسی در استخر هایی که ارتفاع کم دارند سریعا شکسته و پوسته می شوند . برای اطلاع از چگونگی انتخاب رنگ مناسب هر استخر با داشتن اطلاعات ساخت و آگاهی از نحوه آب بندی با کارشناسان شرکت نانو ساختمان ایران تماس حاصل فرمائید.

 

 

رنگ استخری پوششی

برساختار انواع پلیمرها و رزین های ویژه می باشد که با اختلاط با پیگمنت های رنگی عمده آبی رنگ تبدیل به موادی می شود که به عنوان پوشش نهایی استخرها و سازه های آبی و انواع مکانهایی که احتیاج به حفظ نمای ظاهری آن می باشد استفاده میشود. با توجه به تعداد رنگهای وجود در بازار تجاری و اهمیت ویژه ای که هرکدام از آنها با توجه به کاربرد و نحوه مصرف آن دارد می توان به چندین دسته مختلف طبقه بندی نمود.

رنگ های استخری در انواع مختلف پلیمری, رنگ اکرلیکی, رنگ پایه حلال , رنگ اپوکسی, رنگ پایه آب, رنگ پایه پلی اورتان و رنگ ضد جلبک تولید می شود. هرکدام از این مواد بر اساس نیاز مصرف کننده در مجموعه هیدرولیکی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال رنگ استخری پایه اپوکسی

برای استخرهای با عمق کم مناسب نمی باشند و رنگ استخری پایه آب برای استخرهای با عمق بالا مورد استفاده قرار نمیگیرد. بررسی این موضوع با اطلاعات دریافتی از مشتری محترم و آنالیز کارشناسان شرکت نانو ساختمان ایران امکان پذیر می باشد. قیمت رنگ استخری در کیفیت رنگ بسیار حائز اهمیت می باشد. قیمت رنگ مستقیما با میزان رزین مصرف شده در آن رنگ و نوع پیگمنت مصرفی آن بستگی دارد.

 

رنگ استخر پلیمری

که یکی از بهترین مواد آب بند استخر و رنگ به صورت همزمان می باشد با غلظت بالا و ایجاد لایه با ضخامت بالا مانع نفوذ آب گشته و علاوه بر آب بندی می تواند مرحله رنگ استخر را به صورت همزمان اجرا نماید. رنگ استخری پایه اکرلیک یکی از اقتصادی ترین رنگ های فوق العاده مناسب برای استخر می باشد. قیمت این رنگ پایه اکرلیکی نسبت به سایر رنگها پائین تر می باشد.

رنگ استخری پایه حلال

از پرمصرف ترین رنگها می باشد که کاربرد عمومی آن برای مصرف کنندگان مشخص گردیده است. رنگ پایه اپوکسی دو جزئی نیز مقاومت بسیار بالایی در سازه های هیدرولیکی داشته و می تواند روی سطح سیمانی و فلزی اجرا گردد. تمامی مواد این رنگ با بسته بندی مختلف و اوزان مختلف قابل ارائه می باشند. برای اطلاع از بهترین رنگ استخری و شرایط استفاده از آن و بهره گیری از مشاوره و راهنمایی های ارزشمند و رایگان با شرکت نانو ساختمان ایران تماس حاصل فرمائید. 

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

بسیار مطلب خوبی بود - ممنون

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

اطلاعات تماس


تهران - خ آیت الله کاشانی - خ پیامبر - خ نادری پلاک 5
مدیریت اجرایی ( یاقوتی ): 09127654616

طراحي و سئو وب سايت با توسط Razhur.com

Search